Kit Flygt pompa VXC /50-F dhe MC /50-F Shfaq të madhe

ASSVXCF050V - Kit këmbë vertikale bashkim

ASSVXCF050V

Produkt i ri

Për VXC /50-F dhe MC /50-F.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 111 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 111 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,11 € .


111,37 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Kit bashkim këmbë për VXC /50-F dhe MC /50-F. Sulm nga 2 inç 1/2.

Grupi përbëhet nga këmbët e plotë të serisë së fytyrës-pjatë, udhëzues hekurudhor me vida dhe të vulave, si dhe mbështetje për udhëzues tubave.

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime