Kit Flygt pompa VXC /70-F dhe MC /70-F Shfaq të madhe

ASSVXCF070V - Kit këmbë vertikale bashkim

ASSVXCF070V

Produkt i ri

Për VXC /70-F dhe MC /70-F.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 138 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 138 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,38 € .


138,10 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Kit bashkim këmbë për VXC /50-F dhe MC /50-F. Sulmi me 3 inç.

Grupi përbëhet nga këmbët e plotë të serisë së fytyrës-pjatë, udhëzues hekurudhor me vida dhe të vulave, si dhe mbështetje për udhëzues tubave.

Komente

Shkarkime