Ulje çmimi! MT 1 - mekanike Litër-counter për naftë Shfaq të madhe

MT 1 - mekanike Litër-counter për naftë

MT 1

Produkt i ri

Automat armë me çorape elastike

Rekomanduar në bashkim elektrike lloj CK

Më shumë detaje

Nuk ka shpërblim pikë për këtë produkt sepse ka tashmë një zbritje.


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

126,88 € me TVSH

-20%

158,60 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Mekanike litër-counter për CKM50.

Të pjesshme: 5 shifra.

Total: 6 shifra.

Varg min-max [l/min]: 10-150.

Mund të përdoret për të gravitetit: po.

Saktësinë [%]: ± 1.

Repeatability [%]: 0,2.

Dil pozita: lart, poshtë, djathtas, majtas.

Input - Output [OSHB/G]: 1" F.

Lëngjet lejohet: Diesel.

Lëngjet nuk lejohet: me Gaz, Alkooli, Benzinë, Ujë.

Komente