Presioni të matur 0 deri në 6 bar në glicerinë dush Shfaq të madhe

Presioni të matur 0 deri në 6 bar në glicerinë dush

MRG 6

Produkt i ri

NË GLICERINË DUSH

Nga 0 në 6 BAR

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 9 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 9 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,09 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.
Calculate Delivery Cost

9,70 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Presioni të matur me lidhje 1/4 " radiale në një banjë të glicerinë.

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...