SuperFlo të nivelit të kontrollit

HSFPV2520

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 19 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 19 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,19 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

19,41 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Kjo automatike kontrollues nivelin e kontrollon plotësimin e një tank ndalimin kur arrin lartësinë e duhur.

I projektuar për të jetë i instaluar në anën e tankeve, mbi nivelin e ujit, ose të zhytur.

Punon prej 0.2 për 12 Bar, prurjes 280 litra/min në 4 Bar.

Dhënë me gji në 1" adapter dhe 3/4".

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Fleta e të dhënave Super Flo

Fletë ilustruese nga karakteristikat konstruktive e rregullatorit nivelit Super Flo.

Shkarkime (680.53k)

Broshura Super Flo

Niveli Broshura ankesat Super Flo përmban përfitime përdorimit.

Shkarkime (2.46M)