ASSPVXCN0X0 - Kit këmbë vertikale bashkim Shfaq të madhe

ASSVXCF050 - Kit këmbë horizontal pairing

ASSVXCF050

Produkt i ri

Për VXC /50-F dhe MC /50-F.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 65 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 65 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,65 € .


65,20 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Kit bashkim këmbë për VXC /50-F dhe MC /50-F. Sulm nga 2 inç.

Grupi është i përbërë nga bashkim këmbë, udhëzues hekurudhor me vida dhe të vulave, si dhe mbështetje për udhëzues tubave.

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...