CV32 - jo-kthimi Valve bërë të rrëshirë sintetike, 1 1/4" Shfaq të madhe

CV32 - jo-kthimi Valve bërë të rrëshirë sintetike, 1 1/4"

CV32

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 42 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 42 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,42 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

42,77 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Jo-kthimi valve mund të inspektohen pa disassembly nga tubacioni. Trupi është bërë e PA përforcohet me xhami, diafragma është nitrile gome, pranverë çelik inox, miratuar për ujë të pijshëm.

Komente