CV50 - jo-kthimi Valve bërë të rrëshirë sintetike 2" Shfaq të madhe

CV50 - jo-kthimi Valve bërë të rrëshirë sintetike 2"

CV50

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 78 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 78 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,78 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

78,21 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Jo-kthimi valve mund të inspektohen pa disassembly nga tubacioni. Trupi është bërë e PA përforcohet me xhami, diafragma është nitrile gome, pranverë çelik inox, miratuar për ujë të pijshëm.

Komente