VF 2 - këmbë Valve 2"

VF 2

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 30 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 30 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,30 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

30,50 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Fund valve është një pajisje operacion është unidirectional, ajo lejon për të shmangur kthimin e fluide nën presion.

Duke i lejuar filtrimin e lëngjeve në të cilën është zhytur, gjen një natyrore aplikimin në sistemet e ventilimit për nxehtë dhe të ftohtë të ujit nga puset apo të mbledhë dhe në sistemet e ujit në përgjithësi.

E pajisur me çelik filtër të këmbyeshme.

Komente