PR 1.5 - zorrën lidhësi i drejtë në Najloni 1 1/2" Shfaq të madhe

PR 1.5 - zorrën lidhësi i drejtë në Najloni 1 1/2"

RP 1.5

Produkt i ri

Diametër 40 mm.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 4 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 4 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,04 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

4,51 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Çorape përshtatshëm me konike bashkim dhe fije të përziera GAZIT dhe profilin metrike, najloni, ideale për hoses.

Në montim ka një mashkull fund ndërprerë G1 për bashkim dhe një fund-zorrën lidhja për gyp të DN.

Shkëlqyer alternativë për përdorimin e bronzi në aplikimet e ngjeshur, e lidhur tuba të pompa për ujë të pastër dhe të pista.

Rezistuar më shumë nga korrozioni dhe për agjentët atmosferik. Të përputhshëm për të kontaktuar me ushqim të lëngët sipas rregullave evropiane (BE) nr.10/2011 dhe EC 1935/2004 për produkte ushqimore, ujor jo-acid, duke përfshirë ujë të pijshëm, ushqimit dhe produkteve ushqimore që përmbajnë alkool, produktet ushqimore që përmbajnë substancave yndyrore, në çdo gjendje e motit dhe temperaturat nën 40 °C.

Përdoret pajisja e pompave për bujqësi, enologji, kopshtari, bimët, kafshët e shtëpisë, larja, makina dhe mjete të llojeve të ndryshme.

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...