H07 RN-F 4x2.5 - Kabllo të energjisë për submersible pompë 4x2.5 Shfaq të madhe

H07 RN-F 4x2.5 - Kabllo të energjisë për submersible pompë 4x2.5 mm2

H07 RN-F 4x2.5

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 5 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 5 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,05 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

5,00 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Kabllo elektrik, 4-polet me një seksion 2.5 metra milimetra të përshtatshme për lidhjen e submersible pompa.

Sasia është shprehur në metra.

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...