116312 - sigurinë Litar për submersible pompë nga 12 mm Shfaq të madhe

116312 - sigurinë Kabllo 12 mm2

116312

Produkt i ri

Për të zhytur pompë. Thyerja e ngarkesës së 2030 Kg. Në polypropylene.

Më shumë detaje

Nuk ka shpërblim pikë për këtë produkt.


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

0,90 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Litar, i shtrembëruar polypropylene, UV stabilizuar.

Mund të përdoren si siguri litar për submersible pompë.

Thyerja e ngarkesës së 2030 Kg.

Kostoja për metër linear.

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...