VR 0.5 - jo-kthimi Valve 1/2" Shfaq të madhe

VR 0.5 - jo-kthimi Valve 1/2"

VR 0.5

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 5 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 5 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,05 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

5,00 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Jo-kthimi valve është një pajisje e funksionimit të një-mënyrë, ajo lejon për të shmangur kthimin e fluide nën presion.

Gjen një fizik të përdorur në sistemet e ujit të shëndetësisë, të ngritjes ujë, ngrohje, në impiante termike, në të nxehtit e gjeneratorë (kaldaja, dru kaldaja, pompa e nxehtësisë), në sistemet diellore, në sistemet e ujit industriale dhe bujqësore në përgjithësi.

Hidraulike të nënshkruar me të brendshme është kryer me anë të forcave të ushtruar nga një pranverë dhe nga presioni i lëngët mbi gasket, që e bën atë, madje edhe kundër presionit minimale. Përveç kësaj, forca e pranverës lejon valvul për të pushtuar një tipar universal në lidhje me instalimin pozicion.

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...