H07 RN-F, 4x1 - Kabllos elektrike për submersible pompë 4x1 mm2 Shfaq të madhe

H07 RN-F, 4x1 - Kabllos elektrike për submersible pompë 4x1 mm2

H07 RN-F 4x1

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 1 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 1 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,01 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.
Calculate Delivery Cost

1,79 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Kabllo elektrik, 4-polet me një grup prej 1 sheshin millimeter të përshtatshme për lidhjen e submersible pompa.

Sasia është shprehur në metra.

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...