RPS 1 - Kit kabllo kryqëzim të rrëshirë hedh 4x2.5 mm2 Shfaq të madhe

RPS 1 - Kit kabllo kryqëzim të rrëshirë hedh 4x2.5 mm2

RPS 1

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 30 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 30 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,30 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

30,59 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Kit kryqëzim kabllo hedh rrëshirë 3M për kabllot me seksion deri në 4x2.5 mm panele.

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Dhënat e fletë rrëshirë kit 3M

Karakteristikat e produktit dhe instalimit udhëzimeve të hedh rrëshirë 3M kit.

Shkarkime (509k)