XR50029698 - Baza e karikimit për Landroid L Shfaq të madhe

XR50029698 - Baza e karikimit për Landroid L

XR50029698

Produkt i ri

Për Landroid WG798E dhe WG797E.1

Më shumë detaje

Nuk e kemi më këtë produkt në depo

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 112 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 112 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,12 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

Calculate Delivery Cost

112,81 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

E përputhshme me Landroid Landroid WG798E dhe WG797E.1 ideale në rastin e dy zonave të veçanta të kopshtit, duke përdorur të njëjtin Robot të vetëm sidoqoftë.

Baza kërkon një furnizim me energji elektrike dhe 4 thonjtë e fiksimit nuk furnizohen.

Komente

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...