XR50032345 - Kabllot e lidhjes së stacionit të karikimit në tokë

XR50032345

Produkt i ri

Nuk e kemi më këtë produkt në depo

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 27 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 27 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,27 € .


Calculate Delivery Cost

27,36 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Kabllo lidhëse për stacionet e karikimit të robotëve Landroid nga Worx. Gjatësia e kabllove është 10 metra.

I përshtatshëm për modelet e mëposhtme: WR105SI.1, WR141E, WR142E, WR143E, WR153E dhe WR155E.

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...