Ngopur gjuetar bredhi 4 litra Shfaq të madhe

Ngopur gjuetar bredhi 4 litra

IMP/ABETE

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 27 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 27 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,27 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

27,18 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Abetare, të lartë të depërtimit druri, dylli efekt, nuk shfletoni.

Shkëlqyer rezistenca ndaj UV: mbron dhe smooths ngjyra.

Të shkëlqyera me furçë.

Të lirë nga biocides dhe metale të rënda

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...