4 portapilastri në xhami për polin, rreth 10 cm Shfaq të madhe

4 portapilastri në xhami për polin, rreth 10 cm

PRTPLSTR10

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 98 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 98 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,98 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

98,82 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Të nxehtë, të zhytur galvanizuar.

Ideale për mure dhe gardhe.

Integruar përforcues me të brendshme vrima për të lejuar rrjedhjen e ujit.

Komente