4065-20 - koleksion Shumë Shfaq të madhe

4065-20 - koleksion Shumë

4065-20

Produkt i ri

PAJISJE SHTESË PËR ES 500 / EVC 1000

Mbledh rezultatet e scarification

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 51 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 51 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,51 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

51,85 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

GARDENA ofron si një plotësues për scarificatori elektrike shumë e mbledhjes në të cilat ata janë menjëherë të mbledhur myshk, barërat e këqija dhe bari felted gjatë punës.

Mund të lehtë të ngritur pa mjete dhe kursen kohë dhe përpjekje për shkak se ju nuk keni më nevojë për të mbledhur me dorë.

Mund të mblidhet në çantë deri në rreth 40 litra të barit, felted, barërat e këqija dhe myshk, dhe pastaj do të jetë e lehtë të hidhen.

Çanta është i lehtë dhe mund të përfshihej kështu që ajo mund të jetë e lehtë të transportohet dhe ruhet, me të reduktuar përmasat.

Çanta është treguar për scarifier elektrike ES 500, dhe për modelet e scarifier elektrike EVC-1000 dhe EVC 1000/30.

Komente

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...