570S - Mbajtës Shkurre 570 Seri

9-6807

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 1 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 1 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,01 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

1,23 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Hundë Shkurre 570 Seri mund të përdoret me ndonjë hundë TORO.

Ju lejon të përdorni nozzles TORO, në një shumë të zhdërvjellët mënyrë për të ujitur bimët dhe shkurre.

Karakteristika të 570S

Medesimo Tasso di Precipitazione

E njëjta Normë e Reshjeve

Ju lejon të instaloni sprinklers e një rreze të ndryshme dhe model duke ruajtur të njëjtën reshjet e normës.

Attacco Mezzo Pollice Femmina

Sulm Në Një Gjysmë-Inch Femra

Thread hyrja e tipit Kombëtare Tub (NPT).

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...