TRO018 - Shporta mbledhjen për mini traktorë

TRO018

Produkt i ri

Për një udhëtim-në mower anën e shkarkimit të prerjes 107 cm. Me tre compartments.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 557 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 557 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 5,57 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

557,28 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Aksesori që e bën udhëtimin-në lawnmower McCulloch, me anën e shkarkimit të përshtatshme për mbledhjen.

E TRO018 është projektuar për traktorë të vogla McCulloch, me prerje prej 107 cm.

Shporta ka tre compartments 105 litra secila, për një kapacitet total prej 315 litra.

Në pjesën e sipërme është projektuar për të përmirësuar qarkullimin e ajrit të siguruar një të mirë të plotësuar.

E pajisur me të integruar të merret që e bëjnë atë të lehtë për të disponuar.

Komente