TRO009 - bora Zinxhirë Shfaq të madhe

TRO009 - bora Zinxhirë

TRO009

Produkt i ri

Për traktorë të vogla dhe riders McCulloch. Masat e gomave: 48x9.E 5x8.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 102 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 102 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,02 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

102,64 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Zinxhirët për Borë, 18x9.5-8 për një Udhëtim-në mower McCulloch.

Komente