TRO038 - Bora brisk për mini Traktorë Shfaq të madhe

TRO038 - Bora brisk për mini Traktorë

TRO038

Produkt i ri

Bora Brisk Për Trattornini McCulloch

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 463 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 463 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 4,63 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

463,21 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

I guximshëm teh çeliku.

Për përdorim me borë zinxhirë dhe ballast.

Gjerësia 122 cm.

Komente