TRO050 - ngarkimit të Pjerrëta për udhëtim-në mower Shfaq të madhe

TRO050 - ngarkimit të Pjerrëta për udhëtim-në mower

TRO050

Produkt i ri

Mund të jetë e kombinuar me të gjitha traktorë McCulloch. Gjatësi 1.5 metra.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 99 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 99 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,99 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

99,43 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Ngarkimit të pjerrëta për përdorim deri në një lartësi prej 70 cm.

E ndërtuar në alumin, rezistent ndaj motit.

Madhësia 200x1500x35 mm.

Komente