Zbritje! TRO049 - ngarkimit të Pjerrëta për udhëtim-në mower Shfaq të madhe

TRO049 - ngarkimit të Pjerrëta për udhëtim-në mower

TRO049

Produkt i ri

Mund të jetë e kombinuar me të gjitha traktorë McCulloch. 2 metra në gjatësi.

Më shumë detaje

Nuk ka shpërblim pikë për këtë produkt sepse ka tashmë një zbritje.


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Pas shitjes ndihmë për përdorimin e saktë të produktit.

 Calculate Shipping Cost
Shipping:
16,51 €
to Italia via Corriere DHL - Tariffa EXPRESS DOMESTIC
Estimated delivery: No estimated delivery specified

107,35 € me TVSH

-25%

143,13 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Ngarkimit të pjerrëta për përdorim deri në një lartësi prej 70 cm.

E ndërtuar në alumin, rezistent ndaj motit.

Madhësia 200x2000x50 mm.

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...