TRO002 - Scarifier për traktorë të vogla

TRO002

Produkt i ri

Mund të jetë e kombinuar me të gjitha traktorë McCulloch.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 235 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 235 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 2,35 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

235,66 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Scarifier për Traktorë të vogla McCulloch.

Duke punuar gjerësi 92 cm.

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...