TRO005 - Spargisementi për traktorë të vogla Shfaq të madhe

TRO005 - Spargisementi për traktorë të vogla

TRO005

Produkt i ri

Mund të jetë e kombinuar me të gjitha traktorë McCulloch.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 251 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 251 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 2,51 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

251,97 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Përhapet fara të kërciturit përsëri me një kontroll rrjedhën e fara për një Udhëtim-në mower McCulloch.

Bin kapaciteti: 39 kg.

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...