TRO006 - Rul për traktorë të vogla

TRO006

Produkt i ri

Mund të jetë e kombinuar me një udhëtim në mower McCulloch.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 290 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 290 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 2,90 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

290,54 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Rul lartë polietileni me dendësi të vogël traktorë McCulloch.

Diametër 45 cm.

Duke punuar gjerësi 90 cm.

Gjatësia e përgjithshme e 105 cm.

Nëse e mbushur me ujë, ajo arrin një peshë prej 164 kg.

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...