TRO004 - Larja e makinës për traktorë të vogla Shfaq të madhe

TRO004 - Larja e makinës për traktorë të vogla

TRO004

Produkt i ri

Mund të jetë e kombinuar me të gjitha traktorë McCulloch.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 513 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 513 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 5,13 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

513,46 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Larja e makinës për të kërciturit prapa për një Udhëtim-në mower McCulloch me një tailgate, tërheqje.

I madh e kapacitetit të mbledhjes.

Komente