TRO051 - Ballast për traktorë të vogla

TRO051

Produkt i ri

Mund të jetë e kombinuar me të gjitha traktorë McCulloch. Peshë 25 kg.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 94 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 94 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,94 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

94,67 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Ballast për traktorë të vogla McCulloch.

Për një të mirë të grip dhe më të sigurt të makinës.

Komente