TRO033 - Cap mulking për traktorë të vogla Shfaq të madhe

TRO033 - Cap mulking për traktorë të vogla

TRO033

Produkt i ri

Për një udhëtim-në mower me anën e shkarkimit të prerjes 97 cm.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 46 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 46 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,46 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

46,45 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Mulch plug për udhëtim-në mowers McCulloch, me anë të shkarkimit dhe një prerje e 97cm.

Komente