TRO008 - bora Zinxhirë

TRO008

Produkt i ri

Për traktorë të vogla dhe riders McCulloch. Masat e gomave: 18x8.E 5x8.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 85 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 85 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,85 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

85,02 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Aksesori që e bën lawnmower, e lawnmower McCulloch të përshtatshme për kositje mulching.

Komente