Unazë në zorrën 16-18 mm Shfaq të madhe

Unazë në zorrën 16-18 mm

GT-ST

Produkt i ri

Nuk ka shpërblim pikë për këtë produkt.


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Calculate Delivery Cost

0,17 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Unazë në zorrën 16-18 mm për tub polietileni.

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...