AL-KUQ 135m - centrifugale Pompë elektrike çelik të vetme të Shfaq të madhe

AL-KUQ 135m - centrifugale Pompë elektrike çelik të vetme të fazës

AL-RED 135m

Produkt i ri

Prurjes deri në 160 l/min (9.6 m3/h). Kokën lart për 21 m. Motor 0.75 Kw (1 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 151 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 151 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,51 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

151,24 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Pompë PEDROLLO AL-KUQE është e rekomanduar për pompimin e pastër të ujit dhe lëngjeve kimikisht jo agresive për të materialeve të bërë deri pompë.

PEDROLLO AL-KUQE ka një numër që varion nga 20 në 160 litra në minutë, me përhapjen e nga 21 deri në 10 metra.

Të gjithë përbërësit në kontakt me pomponte të lëngshme janë në ÇELIK inox AISI 304 për të garantuar të përgjithshme të higjienës dhe rezistenca maksimale korrozioni.

Instalimi kryhet në ambiente të brendshme ose përndryshe, të mbrojtura nga moti.

Komente

Të dhënat fletë

Dimensioni e peso
Pesha (kg)9.1

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Fleta e të dhënave AL-RED

Dizajn dhe Operative Karakteristikat. Kthesa e punës, kufizimet e përdorimit dhe madhësisë së serisë AL-RED Pedrollo të pompave.

Shkarkime (516.18k)