BCm 10/50-ST - Pompë elektrike, të ujërave të zeza jo-bllokoj Shfaq të madhe

BCm 10/50-ST - Pompë elektrike, të ujërave të zeza jo-bllokoj lloji të vetme-faza

BCm 10/50-ST

Produkt i ri

Prurjes deri në 600 l/min (36 m3/h). Kreu deri në 11 m. Motor 0.75 Kw (1 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 289 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 289 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 2,89 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

289,57 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

E submersible pompa BC-MF-së janë të rekomanduara për të kullues pista e ujit dhe ujërave të zeza në zonat e brendshme dhe civile.

Janë të pajisura me binjake-CHANNEL, që i mundëson pompimin e lëngjeve me kusht solids deri Ø 50 mm të shkurtër fibrave.

Janë të përshtatshme për bartja e mbeturinave të ujit dhe ujërave të zeza, ujërave të zeza, ujit sipërfaqësor, uji të përzier me baltë në përdorime të tilla si: shtëpi pushimi, vila, vetëm shtëpitë e familjes.

Këto pompa dallohen për besueshmërinë e tyre, në veçanti në instalime fikse me automatik operacion.

Modele dhe performancës BCm-RË

LLOJI
të vetme-faza
BCm - 10/50-RË
BCm - 15/50-RË
PUSHTET
KWHP
0.751
1.11.5

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)1
Thithjen në 230V (NJË)5
Capacitor20 μF450 VL
Kabllo gjatësia (m)5
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)50
Prurjes max. (l./min.)600
Përhapja min. (m.)2
Max kokë. (m.)12
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë2 "
Trupi i pompëAISI 304 çelik inox
ImpellerAISI 304 çelik inox
Numri i impellers1
Boshtit të motoritEN 10088-3 1.4104 çelik inox
Valvul kontrollonijo
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Caratteristiche essenziali
Loanskullim
Loansujë pak i ndyrë
Loanstharje
Limiti di impiego
Temperatura max. të lëngshme (°C)40
Dimensioni e peso
Lartësia (cm)43.1
Pesha (kg)14.9
Default
GaranciDy vjet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Data Sheet BC

Dizajn dhe Operative Karakteristikat. Kthesa të punës, kufizimet e përdorimit dhe madhësisë së pes Pedrollo pompa.

Shkarkime (651.59k)