BC 10/50 (5m) - Pompë elektrike KANAL për pompimin e ujërave të zeza në tre faza

BC 10/50 5MT

Produkt i ri

Prurjes deri në 600 l/min (36 m3/h). Kreu deri në 12 m. Motor 0.75 Kw (1 HP). 5 metra kabllo.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 261 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 261 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 2,61 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Paketimi i përforcuar për të zvogëluar dëmtimin e transportit.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

261,35 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Pompë submersible BC 10/50 është e rekomanduar për kullues pista e ujit dhe ujërave të zeza në zonat e brendshme dhe civile. Ajo është e pajisur me binjake-CHANNEL çelik inox, që i mundëson pompimin e lëngjeve me kusht solids deri Ø 50 mm, të shkurtër fibra.

Ajo është e përshtatshme për përcjelljen e ujërave të zeza dhe ujërave të zeza, ujërave të zeza, ujit sipërfaqësor, uji të përzier me baltë në përdorime të tilla si: shtëpi pushimi, vila dhe të vetëm-e familjes në shtëpitë e tyre.

Kjo pompë qëndron për besueshmërinë e saj, në veçanti në instalime fikse me automatik operacion.

Modele dhe performancës BC

LLOJI
tre-fazor
BC 10/50
BC 15/50
PUSHTET
KWHP
0.751
1.11.5

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)1
Thithjen në 230V (NJË)3.7
Thithjen në 400V (NJË)2.1
Kabllo gjatësia (m)5
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)50
Prurjes max. (l./min.)600
Përhapja min. (m.)2
Max kokë. (m.)12
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë2 "
Trupi i pompëCast Iron
ImpellerAISI 304 çelik inox
Numri i impellers1
Boshtit të motoritEN 10088-3 1.4104 çelik inox
Valvul kontrollonijo
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Caratteristiche essenziali
Loanskullim
Loansujë pak i ndyrë
Limiti di impiego
Temperatura max. të lëngshme (°C)40
Dimensioni e peso
Lartësia (cm)43.1
Pesha (kg)13.8
Default
GaranciDy vjet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

BC Data teknike

Templates, kurbat e interesit dhe karakteristikat konstruktive të pes Pedrollo pompa.

Shkarkime (651.59k)