BCm 15/50 - Pompë elektrike KANAL për të kanalizimeve të Pamjen më të mëdha

BCm 15/50

Pedrollo

BCm 15/50 - Pompë elektrike KANAL për të kanalizimeve të ujërave të vetme-faza

Rrjedha normat e deri në 750 l/min (45 m3/h). Kreu deri në 15 m. Motor 1.1 Kw (1.5 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 277 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 277 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 2,77 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Paketimi i përforcuar për të zvogëluar dëmtimin e transportit.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

277,55 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Lloji i motoritMONOFASE
Fuqia motorike (HP)1.5 HP
Thithjen në 230V (NJË)8.2
Capacitor25 µF450 VL
Kabllo gjatësia (m)5
Prurjes min. (l./min.)50
Prurjes max. (l./min.)750
Përhapja min. (m.)2
Max kokë. (m.)15
Prizë2"
Trupi i pompëGhisa
ImpellerAcciaio inox AISI 304
Numri i impellers1
Boshtit të motoritAcciaio inox EN 10088-3 1.4104
Valvul kontrollonino
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Gjerësia (cm)vedi scheda tecnica
Lartësia (cm)43,1
Thellësia (cm)vedi scheda tecnica
Pesha (Kg)16,5
GaranciDy vjet

Më shumë info

Pompë submersible BCm 15/50 është e rekomanduar për kullues pista e ujit dhe ujërave të zeza në zonat e brendshme dhe civile. Ajo është e pajisur me binjake-CHANNEL çelik inox, që i mundëson pompimin e lëngjeve me kusht solids deri Ø 50 mm, të shkurtër fibra.

Ajo është e përshtatshme për përcjelljen e ujërave të zeza dhe ujërave të zeza, ujërave të zeza, ujit sipërfaqësor, uji të përzier me baltë në përdorime të tilla si: shtëpi pushimi, vila dhe të vetëm-e familjes në shtëpitë e tyre.

Kjo pompë qëndron për besueshmërinë e saj, në veçanti në instalime fikse me automatik operacion.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritMONOFASE
Fuqia motorike (HP)1.5 HP
Thithjen në 230V (NJË)8.2
Capacitor25 µF450 VL
Kabllo gjatësia (m)5
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)50
Prurjes max. (l./min.)750
Përhapja min. (m.)2
Max kokë. (m.)15
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë2"
Trupi i pompëGhisa
ImpellerAcciaio inox AISI 304
Numri i impellers1
Boshtit të motoritAcciaio inox EN 10088-3 1.4104
Valvul kontrollonino
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)vedi scheda tecnica
Lartësia (cm)43,1
Thellësia (cm)vedi scheda tecnica
Pesha (Kg)16,5
Default
GaranciDy vjet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkuar