BC 15/50 - Pompë elektrike KANAL për pompimin e ujërave të zeza në tre faza

BC 15/50

Produkt i ri

Rrjedha normat e deri në 750 l/min (45 m3/h). Kreu deri në 15 m. Motor 1.1 Kw (1.5 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 284 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 284 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 2,84 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Paketimi i përforcuar për të zvogëluar dëmtimin e transportit.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

284,37 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Pompë submersible BC 15/50 është e rekomanduar për kullues pista e ujit dhe ujërave të zeza në zonat e brendshme dhe civile. Ajo është e pajisur me binjake-CHANNEL çelik inox, që i mundëson pompimin e lëngjeve me kusht solids deri Ø 50 mm, të shkurtër fibra.

Ajo është e përshtatshme për përcjelljen e ujërave të zeza dhe ujërave të zeza, ujërave të zeza, ujit sipërfaqësor, uji të përzier me baltë në përdorime të tilla si: shtëpi pushimi, vila dhe të vetëm-e familjes në shtëpitë e tyre.

Kjo pompë qëndron për besueshmërinë e saj, në veçanti në instalime fikse me automatik operacion.

Modele dhe performancës BC

LLOJI
tre-fazor
BC 10/50
BC 15/50
PUSHTET
KWHP
0.751
1.11.5

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)1.5
Thithjen në 400V (NJË)3.2
Kabllo gjatësia (m)10
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)50
Prurjes max. (l./min.)750
Përhapja min. (m.)2
Max kokë. (m.)15
Lloji i ujitujërave të zeza
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë2 "
Trupi i pompëCast Iron
ImpellerAISI 304 çelik inox
Numri i impellers1
Boshtit të motoritEN 10088-3 1.4104 çelik inox
Valvul kontrollonijo
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Caratteristiche essenziali
Loanskullim
Loansujë pak i ndyrë
Limiti di impiego
Temperatura max. të lëngshme (°C)40
Dimensioni e peso
Lartësia (cm)44.6
Pesha (kg)15.5
Default
GaranciDy vjet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Data Sheet BC

Karakteristikat konstruktive, funksionimin dhe kthesa e punës dhe kufizimet e përdorimit të serisë pes e pompave Pedrollo.

Shkarkime (1.26M)