SXDBL82 - Fryrës për baterinë 82 V Pamjen më të mëdha

SXDBL82

Snapper

SXDBL82 - Fryrës për baterinë 82 V

 
 
 

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 179 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 179 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,79 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Pas shitjes ndihmë për përdorimin e saktë të produktit.

179,00 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

E fryrës Gocë XD kombinon një li-ion bateri, Briggs & Stratton 82V dhe një brushless motor në efikasitet të lartë deri në 40 minuta të autonomisë.

E Brushless Motor.

Ideale për pastrimin e vështirë sipërfaqeve.

Përshpejtues me ndryshueshme rotacionit shpejtësi me kontrollin e lundrimit.

Çeliku gishtin e cap në fund të defekt të tubit për rezistencë më të madhe të veshin dhe lot.

Grip mbyt ergonomik gome.

NB Vetëm e trupit të makinës. Për baterinë dhe ngarkuesin e baterisë fakultative.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...