WG549E.5 - Fryrës për baterinë 20 V Pamjen më të mëdha

WG549E.5

Worx

WG549E.5 - Fryrës për baterinë 20 V

Plotë të baterisë 2 " Ah, të shpejtë dhe ngarkuesit e baterisë.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 99 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 99 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,99 € .


99,99 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Lloji i baterisëLi-lon
Bateria e tensionit (Volt)12 V 28 Ah
Fuqinë e baterisë2.0 Ah

Më shumë info

I heshtur, ergonomik, shumë të maneuverable, i lehtë (vetëm 1.6 Kg), dizajn të madh.

Li-ion bateri 2.0 Ah - 20V (garanci për qëndrueshmëri dhe mundësi të panumërta recharges).

Autonomia ende është rritur në krahasim me klasike model WG545E.1E baterisë 3.0 Ah.

Ngarkuesin e baterisë të veçanta të përfshira.

Speed rrotulluese e motorit: 12500 rpm.

Prodhimi shpejtësia e ajrit: 200 km/h.

Ngarkimi kohë: vetëm 1 orë në sajë të shpejtë ngarkuesin furnizuar... por në qoftë se gjatë punës bateria është shkarkuar plotësisht, dhe ju ende keni për të përfunduar punën asnjë problem... faleminderit për ngarkuesin "inteligjente" me kusht që ajo merr 30 minuta për të marrë 80% të ringarkoni, dhe të rifillojnë punën!

Në sajë të mungesës së kujtesës efekt, ju në fakt mund të ndalet akuzuar edhe kur ajo nuk është e plotë.

Litium-jon baterive ndryshe nga konvencionale bateri ose për të nikelit në lëkurë nuk është dëmtuar në qoftë se ju përdorni atë edhe përpara procesin e plotësimin ka përfunduar!

Të lehta dhe të balancuar! vetëm 1.6 kg

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Të dhënat e energjisë
Lloji i baterisëLi-lon
Bateria e tensionit (Volt)12 V 28 Ah
Fuqinë e baterisë2.0 Ah

Lidhur Me Produktet