WG584E - Fryrës për baterinë 20 V + 20 V Pamjen më të mëdha

WG584E

Worx

WG584E - Fryrës për baterinë 20 V + 20 V

Makinë të plotë me baterinë dhe ngarkuesin.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 229 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 229 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 2,29 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Pas shitjes ndihmë për përdorimin e saktë të produktit.

229,99 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Lloji i baterisëLi-lon
Bateria e tensionit (Volt)12 V 28 Ah
Fuqinë e baterisë2 x 2.0 Ah

Më shumë info

I qetë, i fuqishëm, ergonomik, shumë të maneuverable, dhe të lehtë (vetëm 3.3 Kg), dizajn të madh.

E pajisur me n. 2 lithium ion bateri 2.0 Ah - 20V (nuk përfshihen)

Pesha të lehta dhe të fuqishme. E brushless motor sistem TURBINË siguron fuqia maksimale, autonomi, dhe kohëzgjatja. E turbinë sistem ju lejon të ketë performancën më të mirë të derdhur goditje.

Ngarkimi kohë: vetëm 1 orë në sajë të shpejtë ngarkuesin furnizuar... por në qoftë se gjatë punës bateria është shkarkuar plotësisht, dhe ju ende keni për të përfunduar punën asnjë problem... faleminderit për ngarkuesin "inteligjente" me kusht që ajo merr 30 minuta për të marrë 80% të ringarkoni, dhe të rifillojnë punën!

Në sajë të mungesës së kujtesës efekt, ju në fakt mund të ndalet akuzuar edhe kur ajo nuk është e plotë.

Litium-jon baterive ndryshe nga konvencionale bateri ose për të nikelit në lëkurë nuk është dëmtuar në qoftë se ju përdorni atë edhe përpara procesin e plotësimin ka përfunduar!

Pajisje standarde:

2pcs Baterisë WA3551

1pcs Ngarkuesin e baterisë të dyfishtë WA3883

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Të dhënat e energjisë
Lloji i baterisëLi-lon
Bateria e tensionit (Volt)12 V 28 Ah
Fuqinë e baterisë2 x 2.0 Ah

Lidhur Me Produktet