GB 322 - Fryrës është të shpërthimit të një 26 cc

GB 322

Produkt i ri

Dora. Fryrës.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 132 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 132 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,32 € .


132,80 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

E fryrës hov McCulloch GB 322 është ndihmë e madhe dhe thelbësore të pastër racore, trotuaret, shkallët nga mbeturinat, gjethet, pluhuri.

E lehtë, të vogla dhe të sigurt, GB 322 ishte e ndërtuar me cilësi të lartë të materialeve dhe teknologji të avancuar për të bërë atë të fuqishme dhe të fuqishme, të aftë për të punuar për seancat sfiduese pa lodhje.

Komente