Bërryl bocchettonato FxF 1" Pamjen më të mëdha

M306-010

Irridea

Bërryl bocchettonato FxF 1"

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 4 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 4 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,04 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

4,33 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Pajisjet bocchettonati të përshpejtuar ndërtimin e mbledhësit për sektoriale ndarje e sistemet e ujitjes dhe të lehtësojnë smomtaggio dhe mirëmbajtjen e përforcimeve.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...