Vijnë tek kryqi bocchettonato FxFxFxM 1" Pamjen më të mëdha

M320-010

Irridea

Vijnë tek kryqi bocchettonato FxFxFxM 1"

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 5 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 5 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,05 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

5,39 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Pajisjet bocchettonati të përshpejtuar ndërtimin e mbledhësit për sektoriale ndarje e sistemeve ujitëse dhe lehtësojnë çmontimin dhe mirëmbajtjen e valvulave.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...