Të shumta bocchettonato 2 rezultatet 1" Pamjen më të mëdha

M301-010-2

Irridea

Të shumta bocchettonato 2 rezultatet 1"

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 7 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 7 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,07 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

7,86 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Pajisjet bocchettonati të përshpejtuar ndërtimin e mbledhësit për sektoriale ndarje e sistemeve ujitëse dhe lehtësojnë çmontimin dhe mirëmbajtjen e valvulave.

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...