TRIMMAC - Edgers Pamjen më të mëdha

TRIMMAC

McCulloch

TRIMMAC - Edgers

Kub kapacitet 25 cc
Fuqia 0.6 kW
Të karburantit tank kapaciteteve 0.34 l
Peshë (prerja njësi nuk përfshihen) 3.9 kg

Më shumë detaje

 
 
 

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 119 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 119 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,19 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

119,90 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Në makinë prerëse Trimmac McCulloch është një mjet që është jashtëzakonisht e lehtë për t'u përdorur, ideale për pastrimin dhe mbarimit të gjelbër, sidomos pranë shkallëve, trotuaret, dhe skajet e lëndinë.

Forca e ky mjet është mendjelehtësi të skajshme dhe shumë pak hapësirë të zënë kur ajo është e disassembled.

Në makinë prerëse Trimmac McCulloch malin e një 2-goditje motori me nivel shumë të ulët të konsumit.

E pajisur me abetare e lehtë për të filluar, dhe për të zvogëluar numrin e mjekër-ups.

Të transmisionit, rod është 19 mm me gisht brenda vështirë çeliku dhe panelit veshje të palë të lubrifikuar me gaz.

Përveç kësaj, rod është i lëvizshëm pa përdorimin e veglave, dhe lehtëson ruajtjen dhe transportin.

Kreu i makinë prerëse Trimmac McCulloch është e tipit 'dhe trokitni lehtë mbi shko' me një të thjeshtë hapjes, pa kyçe, i cili lehtëson përparimin e kryesit të dyfishtë. Gjithashtu i pajisur me roje të mëdha dhe bedknife, rregullimi i gjatësinë e telit.

Karakteristikat e TRIMMAC

Testa a fili Tap and Go

Kokë-për-teli-Tap-dhe-te

Kokë-për-teli-Tap-dhe-te e lehtëson përparimin e kryesit të dyfishtë. E shtyrë atë nga toka gjatë rrotullimit, thread lëviz automatikisht.

Primer

Abetare

Për më të lehtë duke filluar dhe për të zvogëluar numrin e mjekër-ups litar.

Asta in due pezzi

Shkopin në dy copa

Shufra në dy copa më e lehtë për të transportit dhe të magazinimit.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !