Merrni Zbritje
T26 CS - Edgers Pamjen më të mëdha

T26CS

McCulloch

T26CS - Edgers

Zhvendosja 26 cc
Fuqia kW 0.75
Të karburantit tank kapaciteteve 0.55 l
Peshë (prerja njësi nuk përfshihen) 5 kg

Më shumë detaje

1 Pika

 
 
 

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 159 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 159 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,59 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

159,90 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

E edgers McCULLOCH T26 CS është i përshtatshëm për të përfunduar, sidomos, shkallët, trotuaret dhe uljes.

Me një peshë rreth 5 Kg, edgers McCULLOCH T26 CS është një mjet praktik për të përdorur.

Me motor makinë 0.75 kW konsumin e karburantit të reduktuar në masë të madhe.

Komente