Merrni Zbritje
B26 PS Brushcutter Pamjen më të mëdha

B26PS

McCulloch

B26PS - Brushcutter

Kub kapaciteteve 26.2 cc
Fuqia kW 0.75
Të karburantit tank kapaciteteve 0.55 l
Peshë (prerja njësi nuk përfshihen) 5.4 kg

Më shumë detaje

 
 
 

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 18 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 18 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,80 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

189,90 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

E edgers McCULLOCH B26 PS CS është i përshtatshëm për të përfunduar, sidomos, shkallët, trotuaret dhe uljes.

Me një peshë prej rreth 6 Kg, edgers McCULLOCH B26 PS CS është një mjet praktik për të përdorur.

Me motor makinë 0.75 kW është padyshim një furçë prestar i fuqishëm, praktike dhe e lehtë për të trajtuar.

Komente