VMS-30 - sharrë elektrike me zinxhir me bar 25 cm Shfaq të madhe

VMS-30 - sharrë elektrike me zinxhir me bar 25 cm

VMS-30

Produkt i ri

Motor: 2T DC 25 Watt 800 Zinxhir katran: 3/8" Dhëmb: 0.05" Bar: 25 Cm, Rrjetë: 45 Pesha: 3.65 Kg anti-Dridhje Automatike Lubrifikim

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 125 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 125 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,25 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

125,29 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Sharrë elektrike me zinxhir Energji VMS-30 është dritë dhe të besueshme.

Veçanërisht të përshtatshme për punën e sbrancatura, pastrimin e pyjeve, tëharrje dhe prerjes së druve të zjarrit.

Lehtë për të rregulluar me tensioner pozicionuar anash.

Të sigurt, në sajë të zinxhirit të frenave, ergonomik të trajtojë dhe anti-dridhje të sistemit.

Cilësi të shkëlqyera / raportit të çmimeve.

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...